Biegnij z nami po raz kolejny PDF Drukuj Email

baner bieg
           Jesteś zamiłowanym biegaczem, a może dopiero rozpoczynasz swoją przygodę w tej dyscyplinie sportowej…Nie ważne na jakim etapie jesteś… Ważne żebyś był z nami 17 czerwca, bo w ten dzień odbędzie się kolejny bieg organizowany przez Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Brzóza Królewska.

Chcemy, aby bieg organizowany przez Stowarzyszenie na stałe wpisał się w kalendarz brzózańskich imprez, więc nie może zabraknąć i Ciebie.

Wyobraź sobie czyste leśne powietrze, piękno letniej przyrody i ty…zdobywający medal, ale i przezwyciężający swoje słabości, sprawdzający swoją siłę i kondycję.

 

W tamtym roku brało udział prawie 200 uczestników,nie tylko dorośli zaszczycili nas obecnością, ale i dzieci. Bieg dzieci odbył się w trzech kategoriach wiekowych. W tym roku będzie podobnie, czyli bieg główny na dystansie 13,3, trzy biegi dzieci w różnych kategoriach wiekowych. Chcemy, aby wraz z biegiem głównym wystartowali miłośnicy nordic walking.

Celem naszej akcji oprócz propagowania zdrowego stylu życia, jest promocja atrakcyjnych terenów okolicznych lasów, reklamowanie walorów przyrodniczych Brzóźniańskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, zachęcanie do aktywnego wypoczynku na łonie przyrody oraz popularyzacja biegania, jako najprostszej formy aktywności ruchowej.

Trasa obejmować będzie wyłącznie drogi leśne, co jest niewątpliwym atutem, jednak mamy dla naszych biegaczy kilka niespodzianek „po drodze”. Podczas biegu można będzie podziwiać szereg atrakcji Brzóźniańskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu – zalew w Brzózie Królewskiej, osadę leśną -Zerwanka, Pałac Myśliwski Potockich w Julinie, stadninę koni w Julinie i leśniczówkę Julinek. Start i finisz planowany jest nad zalewem w Brzózie Królewskiej, podobnie jak w ubiegłym roku.
W tych trudnych dla aktywności fizycznej czasach, przegrywającej często z telewizorem czy komputerem, musimy na nowo pokazać jak istotny jest dla zdrowia człowieka ruch i bieganie. Przyłącz się do nas, bo przecież nie jest tajemnicą prawda stara jak świat: „W zdrowym ciele, zdrowy duch”. Zacznij biegać już dziś i pochwal się efektami swojej pracy 17 czerwca w Brzózie Królewskiej.

Zapisy są realizowane przez poniższą stronę:

http://timekeeper.pl/bieg/?bieg_id=187

Zarejestruj się już dziś!

Marta Marzęciak