Stypendia w ramach Programu Stypendialnego "Agrafka Agory" PDF Drukuj Email

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Dębno jako administrator Programu Stpendialnego ,,Agrafka Agory" wraz  ze Stowarzyszeniem Rozwoju Wsi Brzóza Królewska z przyjemnością informują, że Komisja Stypendialna na podstawie Regulaminu Programu wyłoniła szóstkę stypendystów, którzy otrzymają stypendium na rok akademicki 2011/2012.

agrafka_agory_2011

Szczęśliwymi stypendystami zostali:

1.Katarzyna Kowalska - Hucisko
2.Joanna Juśko - Brzóza Królewska
3. Sylwia Krawiec - Dębno
4. Dominika Burek - Giedlarowa
5. Jadwiga Łuszczki - Giedlarowa
6. Mariola Helit - Giedlarowa

Program Stypendialny ,,Agrafka Agory" to wspólne przedsięwzięcie Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce, Fundacji Agory, Gminy Leżajsk, Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Dębno, Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Brzóza Królewska, Stowarzyszenia Rozwoju Giedlarowej oraz darczyńców prywatnych mające na celu wyrównywanie szans edukacyjnych młodziezy i studentów w roku akademickim 2011/2012.

Serdecznie gratulujemy wszystkim stypendystom, jednocześnie zapraszając na uroczyste wręczenie promes (termin i miejsce podane zostanie zainteresowanym osobom drogą elektroniczną)

zobacz więcej:
uchwała o powołaniu Komisji Stypendialnej
lista rankingowa kandydatów do stypendium
uchwała Nr1/2011 Komisji Stypendialnej o przyznaniu stypendium