Startuje projekt - Grupy Zabawowe PDF Drukuj Email

fundacja_logo grupyzabawowe_okladka srw-bk_na_okregu

Mamo, Tato!

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Brzóza Królewska zaprasza Ciebie i Twoje dziecko w wieku od 6 mc-y do 3 lat do uczestnictwa w Grupie Zabawowej - zajęciach dla dzieci i rodziców poprowadzonych przez odpowiednio przygotowanego animatora.

Dzieci rozwijają się i uczą od urodzenia. Bawiąc się wspólnie ze swoimi dziećmi możemy wspierać ich rozwój. Grupy zabawowe będą spotykać się w sobotę od godziny 10 do 13 w oddziale przedszkolnym przy Szkole Podstawowej w Brzózie Królewskiej.

Udział w zajęciach jest BEZPŁATNY.

W spotkaniach Grupy Zabawowej MUSI UCZESTNICZYĆ PRZYNAJMNIEJ JEDEN RODZIC LUB INNA OSOBA DOROSŁA OPIEKUJĄCA SIĘ DZIECKIEM. Bardzo ważne jest systematyczne uczestnictwo.

Mamy do dyspozycji 10 miejsc. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

Więcej informacji na temat projektu znajdą Państwo na stronie - http://www.frd.org.pl/programy/archiwalne/grupy_zabawowe