Wręczenie promes dla stypendystów w ramach Programu Stypendialnego „Agrafka Agory” PDF Drukuj Email

Więcej zdjęć w podlinku galeria

W dniu 29 października 2011 roku w restauracji „Stokrotka” w Giedlarowej miało miejsce uroczyste wręczenie promes dla stypendystów w ramach Programu Stypendialnego „Agrafka Agory”. Uroczystość zaszczycił swoją obecnością Wójt Gminy Leżajsk Pan Krzysztof Sobejko. W spotkaniu uczestniczyli stypendyści wraz z rodzicami, Członkowie Komisji Stypendialnej, Zarządy Stowarzyszeń: Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Dębno, Stowarzyszenia Rozwoju Giedlarowej oraz Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Brzóza Królewska.  W trakcie spotkania Pan Wójt wręczył w asyście Zarządów Stowarzyszeń promesy stypendialne i drobny upominek każdemu ze stypendystów, pogratulował wysokich wyników w nauce i życzył sukcesów na przyszłość wyróżnionym stypendiami osobom.

Wyraził nadzieję, że w przyszłym roku po złożeniu kolejnego wniosku uda się pozyskać aplikację dla większej ilości osób.

agrafka_agory_2011

Nasi stypendyści to:

1.Joanna Juśko - Brzóza Królewska

2.Katarzyna Kowalska - Hucisko
3. Sylwia Krawiec - Dębno
4. Dominika Burek - Giedlarowa
5. Jadwiga Łuszczki - Giedlarowa
6. Mariola Helit - Giedlarowa

Program Stypendialny ,,Agrafka Agory" to wspólne przedsięwzięcie Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce, Fundacji Agory, Gminy Leżajsk, Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Dębno, Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Brzóza Królewska, Stowarzyszenia Rozwoju Giedlarowej oraz darczyńców prywatnych mające na celu wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży i studentów w roku akademickim 2011/2012.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim stypendystom i ich rodzicom.

imgp9417

od lewej: Pan Kazimierz Krawiec - Prezes Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Dębno, Radny Gminy Leżajsk; stypendystka - Pani Sylwia Krawiec; Pan Krzysztof Sobejko – Wójt Gminy Leżajsk; Pan Zenon Stelmarczyk – Wiceprezes Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Dębno.

imgp9419

od lewej: Pan Dominik Rup – Wiceprezes Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Brzóza Królewska; Pan Mariusz Nycz Prezes Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Brzóza Królewska; stypendystka – Pani Joanna Juśko; Pan Krzysztof Sobejko – Wójt Gminy Leżajsk

imgp9424

od lewej: Pan Marek Krauz – Sekretarz Stowarzyszenia Rozwoju Giedlarowej, Radny Gminy Leżajsk; stypendystki - Pani Dominika Burek, Pani Mariola Helit, Pani Jadwiga Łuszczki; Pan Krzysztof Sobejko – Wójt Gminy Leżajsk; Pan Robert Mądry – Wiceprezes Stowarzyszenia Rozwoju Giedlarowej, Radny Gminy Leżajsk.

imgp9425

od lewej: Pan Wojciech Loryś - Członek Komisji Stypendialnej, Radny Gminy Leżajsk; stypendystka – Pani Katarzyna Kowalska; Pan Krzysztof Sobejko – Wójt Gminy Leżajsk

Oprawę fotograficzną uroczystości zapewnił Pan Tadeusz Rup – członek Stowarzyszenia Rozwoju Giedlarowej.