Przyznano stypendia dla studentów PDF Drukuj Email
agrafka_agory_2011Przyznano stypendia dla studentów z Dębna, Giedlarowej, Brzozy Królewskiej, Huciska oraz Chałupek Dębniańskich !
Spieszymy poinformować, że 5 września zebrała się Komisja Stypendialna powołana przez Zarząd Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Dębno celem wyłonienia stypendystów lokalnego konkursu stypendialnego w ramach Programu „Agrafka Agory" partnerskiego programu Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce i Fundacji Agory

Wnioski o przyznanie stypendium złożyło dwunastu studentów zamieszkujących Gminę Leżajsk, a Komisja wytypowała dziewięć osób, które w okresie od października2012r. do czerwca 2013r. będą otrzymywać stypendia w wysokości 380 złotych miesięcznie.

Oto lista "szczęśliwców":  Monika Grabarz - Brzoza Królewska, Karolina Szpunar- BrzózaKrólewska

Dariusz Sołek - Giedlarowa, Jacek Szydło - Giedlarowa, Justyna Martyszko -Chałupki Dębniańskie, Jadwiga Kula - Giedlarowa

Mariusz Młynarski - Dębno, Katarzyna Kowalska- Hucisko, Izabela Grabarz - Hucisko

Program stypendialny jest partnerską inicjatywą trzech Stowarzyszeń oraz Gminy Leżajsk z Wójtem Panem Krzysztofem Sobejko na czele oraz radnego miejscowości Hucisko Pana Wojciecha Lorysia.  Administratorem i koordynatorem Programu jest Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Dębno.

www.stowdebno.pl

www.stowarzyszenie.brzozakrolewska.pl

www.stowarzvszenie.giedlarowa.com

www.lezajsk.ug.gov.pl

Informujemy zainteresowanych stypendiami o serwisie www.mojestypendium.pl

stanowiącym bazę wszystkich programów stypendialnych dostępnych dla młodych ludzi (min. studentów) do którego odwiedzenia serdecznie zapraszamy.

załączniki:

Lista rankingowa stypendystów Programu Agrafka Agory

Uchwała Nr 1/2012 Komisji Stypendialnej w sprawie przyznania stypendium

Program Stypendialny „Agrafka Agory" to wspólne przedsięwzięcie Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce, Fundacji Agory, Gminy Leżajsk, Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Dębno, Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Brzoza Królewska, Stowarzyszenia Rozwoju Giedlarowej oraz. darczyńców prywatnych mające na ceiu wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży i studentów w roku akademickim 2012/2013.