Stypendia dla uzdolnionych studentów z Dębna, Giedlarowej, Brzózy Królewskiej, Huciska oraz Chałupek PDF Drukuj Email

Agrafka AgoryStowarzyszenie Rozwoju Wsi Dębno, Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Brzóza Królewska oraz Stowarzyszenie Rozwoju Giedlarowej ogłaszają nabór do konkursu stypendialnego w ramach Programu ,,Agrafka Agory - stypendia edukacyjne dla studentów" - partnerskiego programu Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce i Fundacji Agory.

 


Program Stypendialny ,, AGRAFKA AGORY- stypendia edukacyjne dla studentów" skierowany jest do studentów studiów dziennych, licencjackich i magisterskich uczelni państwowych (od drugiego do ostatniego roku studiów).


Fundacja AgoryAkadamia Rozwoju Filantropii w PolsceCelem Programu jest pomoc finansowa dla studentów osiągających bardzo dobre wyniki w nauce, mogących pochwalić się dużym zaangażowaniem i pracą społeczną na rzecz środowiska , osiągających niskie dochody w rodzinie i mieszkających na terenie Gminy Leżajsk ( w miejscowościach Brzóza Królewska, Chałupki Dębniańskie, Dębno, Hucisko, Giedlarowa ) oraz absolwentów Niepublicznego Gimnazjum w Dębnie bez względu na miejsce zamieszkania.


Program stypendialny jest partnerską inicjatywą trzech Stowarzyszeń oraz Gminy Leżajsk z Wójtem Panem Krzysztofem Sobejko na czele.
Liderem i administratorem Programu będzie Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Dębno.


Decyzją Komisji Konkursowej Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce znaleźliśmy się wśród ośmiu organizacji pozarządowych ( na 30 ubiegających się) , które otrzymały dofinansowanie do Programu stypendialnego dla studentów w kwocie 13 680 złotych. Wspólny wkład naszych organizacji i Gminy Leżajsk wynosi 10 260 zł. Dzięki temu w obecnej edycji Programu będziemy mogli przyznać siedem stypendiów po 3420 złotych każde, a całkowita kwota wyniesie 23 940 złotych. Stypendium będzie wypłacane miesięcznie w okresie X.2013 –VI. 2014 w kwocie 380 zł.

 

Wnioski aplikacyjne przyjmowane będą w siedzibie Stowarzyszenia Rozwoju Wsi
Dębno - Dębno 200 w okresie 15-30 lipiec 2013r.


Wszelkie informacje uzyskać można i pobrać niezbędne dokumenty na stronie :

Jednocześnie pragniemy poinformować wszystkich, którzy nie zakwalifikują się do naszego programu stypendialnego, o tym że istnieje serwis www.mojestypendium.pl który stanowi bazę wszystkich programów stypendialnych dostępnych dla młodych ludzi oraz różnorodnych konkursów. Mamy nadzieję, że znajdziecie tam odpowiedni dla siebie program stypendialny

 

Prezes Stowarzyszenia
Kazimierz Krawiec

 

 

załączniki:
Regulamin Programu Agrafka Agory 2013/2014 pdf
Regulamin pracy Komisji Stypendialnej Programu Agrafka Agory pdf
Oświadczenie sytuacji rodzinnej i materialnej pdf
Oświadczenie o danych osobowych PDF
Wniosek do Programu Agrafka Agory

 

tel. 17 24 33235 , 609374582

 

Gmina Leżajsk   Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Brzóza Królewska   Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Dębno   Stowarzyszenie Rozwoju Giedlarowej

Akadamia Rozwoju Filantropii w Polsce